Enhancement of Teriva 4,0/1 ceiling’s insulation due to application of made of light concrete 12-hollow block is essential in case of use above or below unheated rooms or in flat roofs.
Kształtka zewnętrzna KZE®, wykorzystywana do wykańczania wieńców na ścianach zewnętrznych w przekroju poprzecznym zbliżona jest do litery „L”.
Najważniejsze cechy produktu to bardzo prosty montaż i doskonałe właściwości izolacyjne. Nadproża roletowe KZN przygotowane są do zastosowania dla siedmiu wysokości stropów oraz różnych rodzajów stropów.
Element kontrolno-uzupełniający stosujemy przy wieńcach stropowych i żebrach rozdzielczych. Pozwala on także deklować pustki.
Zastosowanie kształtek eliminuje szalunek żebra rozdzielczego podczas zalewania stropu. Ponadto wyprofilowane końce kształtek pełnią rolę dystansu dla układanego zbrojenia, zapewniają należyte otulenie betonem prętów zbrojeniowych.
Kształtka szalunkowa podciągu KSP to uzupełniający element murowy, przykrywający otwory w ścianach o długościach od 1,02m do 5,82m. Wymaga dozbrojenia zgodnie z dokumentacją techniczną obiektu budowlanego.
Zbrojenie stropów TERIVA tj. zbrojenie belek kratownicowych oraz dodatkowe zbrojenie na ścinanie układane na budowie wyznaczono przy założeniu schematu belki wolnopodpartej.
Kształtka zewnętrzna KZE®, wykorzystywana do wykańczania wieńców na ścianach zewnętrznych w przekroju poprzecznym zbliżona jest do litery „L”.

Notice: Undefined variable: eos_subtext in /wp-content/themes/wp-bootstrap-starter-child/page-system.php on line 422

Unikalna kombinacja prefabrykowanego stropu gęstożebrowego Teriva i kształtki wieńcowej

pozwala na łatwy, szybki i oszczędny montaż na ścianach jedno i wielowarstwowych bez względu na rodzaj materiału, z jakiego zostały wykonane.

eos system

properties of our solutions

do 0%
krótszy
montaż
zużycie betonu
mniejsze
do 0%
0%
energo-
oszczęd-
ności
thermal bridges
elimination
0%
more
light
up to 0%

energy-efficient ceilings

eos system elements

Recent Realizatioons

Our partners