system
EOS

Zwiększenie izolacyjności stropu Teriva 4,0/1 przez zastosowanie pustaka dwunastokomorowego z betonu lekkiego ma istotne znaczenie w przypadku wykorzystania nad lub pod pomieszczeniami nieogrzewanymi lub w stropodachach.
Zastosowanie kształtek eliminuje szalunek żebra rozdzielczego podczas zalewania stropu. Ponadto wyprofilowane końce kształtek pełnią rolę dystansu dla układanego zbrojenia, zapewniają należyte otulenie betonem prętów zbrojeniowych.
Zbrojenie stropów TERIVA tj. zbrojenie belek kratownicowych oraz dodatkowe zbrojenie na ścinanie układane na budowie wyznaczono przy założeniu schematu belki wolnopodpartej.
Kształtka zewnętrzna KZE®, wykorzystywana do wykańczania wieńców na ścianach zewnętrznych w przekroju poprzecznym zbliżona jest do litery „L”.
Najważniejsze cechy produktu to bardzo prosty montaż i doskonałe właściwości izolacyjne. Nadproża roletowe KZN przygotowane są do zastosowania dla siedmiu wysokości stropów oraz różnych rodzajów stropów.
Element kontrolno-uzupełniający stosujemy przy wieńcach stropowych i żebrach rozdzielczych. Pozwala on także deklować pustki.
Kształtka szalunkowa podciągu KSP to uzupełniający element murowy, przykrywający otwory w ścianach o długościach od 1,02m do 5,82m. Wymaga dozbrojenia zgodnie z dokumentacją techniczną obiektu budowlanego.
Kształtka zewnętrzna KZE®, wykorzystywana do wykańczania wieńców na ścianach zewnętrznych w przekroju poprzecznym zbliżona jest do litery „L”.
Unikalna kombinacja prefabrykowanego stropu gęstożebrowego Teriva i kształtki wieńcowej pozwala na łatwy, szybki i oszczędny montaż na ścianach jedno i wielowarstwowych bez względu na rodzaj materiału, z jakiego zostały wykonane.

elementy

systemu EOS

Nadproża KZN

Nadproża KZN do rolet podtynkowych zewnętrznych lub żaluzji fasadowych wraz z Termo-BELKĄ lub Termo-BELKĄ RESPIRECO to rozwiązanie zapewniające energooszczędność, prawidłową wymianę powietrza ze sprawnością odzysku

Zobacz

system EOS energooszczędne stropy

Co potrafią nasze rozwiązania?

do 0 dni
krótszy montaż
do 0 %
mniejsze zużycie betonu
0 %
energooszczędności
w 0 %
eliminacja mostków termicznych
do 0 %
więcej światła